Skip to content Skip to footer

CNS TRANSFER OLARAK SUNDUĞUMUZ HİZMETLER

7/24 YOL YARDIMAracınızın kiralama süresi boyunca olası tüm arıza ve yol yardım işlemleri, CNS Transfer Filo'nun anlaşmalı olduğu yetkili servislerde sözleşme şartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Arıza, yol yardımı ve olası çekme işlemleri, gerekirse yedek parçalar ve ilgili işçilik maliyetleri ile ilgili maliyetler CNS Transfer Filo tarafından karşılanacaktır.
İKAME ARAÇCNS Transfer Filo'dan kiraladığınız araçta herhangi bir sorun olması durumunda 0312 800 0 900 numaralı telefondan CNS Transfer Filo Müşteri Hizmetleri ile görüşebilir ve sözleşmede belirtilen şartlar dahilinde ikame araç sahibi olabilirsiniz.
HASAR YÖNETİMİAracınızın kiralama süresi boyunca meydana gelebilecek hasar/kaza hasarları, sözleşme hükümleri dahilinde CNS Transfer Filo'nun anlaşmalı olduğu bir faturalandırma hizmeti ile gerçekleştirilecektir. Hasarın onarımı, gerekirse parça değişimi, ilgili işçilik ve çekme masrafları sözleşme hükümleri dahilinde CNS Transfer Filo tarafından karşılanacaktır.
LASTİK YÖNETİMİLastik, sözleşmede belirtilen kilometre kadar kullanılmışsa değiştirilecek ve CNS Transfer Filo yeni lastik bedeli ile değiştirilen lastik bedelini karşılayacaktır. Kış lastiklerinin teslimi ve mevcut lastiklerin saklanması da, kiralama sözleşmesinin kış lastikleriyle ilgili kalemleri içermesi durumunda bir seçenektir.
BAKIM YÖNETİMİKiralama süresince araç üzerindeki tüm rutin bakım çalışmaları, sözleşme hükümleri dahilinde CNS Transfer Filo'nun anlaşmalı olduğu yetkili servisler tarafından yapılacaktır. CNS Transfer Filo, rutin bakım ve onarım, gerekirse yedek parça ve ilgili işçilik maliyetlerini karşılayacaktır.
MUAYENEAraç muayene ve egzoz emisyon ölçüm ve işlemlerinize ait ücret ve masraflarınız da CNS Transfer Filo tarafından karşılanmaktadır.
KASKO VE SİGORTAKiraladığınız araçların trafik sigortaları ile kasko ücretleri CNS Transfer Filo tarafından karşılanır.
TRAFİK CEZA YÖNETİMİKiraladığınız araçların ceza takibi ve ödemesi CNS Transfer Filo tarafından gerçekleştirilerek, tebliğ edilen cezalar faturalandırılma döneminde tarafınıza yansıtılmaktadır.
OGS & HGS YÖNETİMİCNS Transfer Müşteri Hizmetleri (0312 800 0 900) ’ni arayarak HGS talebinde bulunabilirsiniz. Cihazınız CNS Transfer tarafından temin edilerek adresinize kargo ile gönderilir. HGS ile ilgili tüm işlemler CNS Transfer tarafından yapılarak geçiş ücretleri sizlerden tahsil edilir.
MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİKiraladığınız aracınıza Motorlu Taşıtlar Vergisi CNS Transfer Filo tarafından karşılanır.
1
Canlı Destek whatsapp